Sponsor Bağlantı

Sponsor Bağlantı

Yardım

okeyoynamakistiyorum.com yardım


Misafir nickiyle giren üyelerimiz masa açamaz genel veya lobi diye tabir edilen sohbet yerine yazamamaktadır. Ayrıca özel pencere ve okey masası açamamaktadır, puan sistemimizden ve sitemizden tam yararlanmak için lütfen üye olunuz.

 

Takma ismimi Nasıl Kaydederim ?


1.adım: Oyuna başlamak için ve takma isminizi kaydermek için ilk önce okeybiz salonlarından birtanesine giriş yapmalısınız. giriş yaptıktan sonra karşınıza javadan çalışan üyelik sistemi geleçektir. daha sonrasında resimdede gördügünüz gibi

takma isminiz. giriceksiniz daha sonrasında herzaman kullanacagınız şifrenizi yazmalısınız. bu işlerimleri yaptıktan sonra avatarlardan birisini seçip oyuna gir butonunu tıklamalısınız.

Ek bilgi: Bu işlemi daha önceden yapan kullanıcılarımız 2 adım işlemini yapmaları gerek kalmayacaktır.

 

 

 

2.adım: Daha önce kayıt yapılmayan ilkez sitemizde kayt işlemi yapan kullanıcılarımızın takma isimleri için çıkan bu kutuda görüldüğü gibi takma ismimizi, şifremizi ve birde kendi e-mailinizi yazdıktan sonra kaydet butonuna tıklayarak kayıt işlemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Ek bilgi: Bu işlem yapıldıktan sonra artık 1 adımda anlatıldıgı gibi direk nick sifre yazıp oyuna gireceksiniz iyi oyunlar.

Önemli Not: Okey bölümü açılmıyor, yada donma veya siteye giriş yapamıyorsanız bilgisayarınıza java.com`dan indireceginiz java olması gereklidir.